top of page
růst

Vlastní bydlení je potřeba pečlivě naplánovat. Mějte hypotéku pod kontrolou.

Neztrácejte čas hledáním nejlepšího řešení hypotéky a nekonečným papírováním. Najdeme pro vás tu správnou banku, vyjednáme ideální podmínky a úrokovou sazbu a pomůžeme vyřídit všechny potřebné papíry.

Není to vždy jen o úrokové sazbě. Najdeme to správné řešení a banku.

1) Úvodní schůzka

Na úvodní schůzce se navzájem poznáme. Podíváme se detailně na vaši situaci, probereme vaše potřeby a přání. My vám vysvětlíme způsob naší práce a popíšeme, jak vám můžeme pomoct. Úvodní schůzka je vždy zdarma a teprve po ní se rozhodnete, jestli do spolupráce jdete.

Cesta k hypo

2) Analýza nabídek a naplánování strategie 

Když se rozhodnete pro spolupráci, tak pro vás během několika dnů zpracujeme detailní analýzu situace.

 

Zjistíte, kolik je váš úvěrový rámec případné hypotéky, v jakých bankách je reálné vše vyřešit (každá banka má jinou metodiku a zajímají je jiní klienti) a kolik bude měsíční splátka a další případné náklady – úroková sazba není vždy to hlavní.

3) Zpracování řešení

Vše máme spočítané. Vybrali jsme ideální banku. Připravíme veškeré podklady a zajistíme jejich zpracování a schválení úvěru. Tím však práce nekončí.

 

Jsme s vámi i u podpisů dokumentace, kde si vše detailně vysvětlíme. Pomůžeme také se splněním podmínek čerpání hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření, abyste ho v čas a bez problémů vyčerpali.

 

Totéž platí s doložením následných podmínek. Jsme v tom společně od začátku do konce.

Kolik služby stojí?

Za službu již nic navíc nehradíte. Proč navíc? 

 

Naším cílem je spravovat vaše majetkové portfolio a poskytovat komplexní majetkové poradenství. Díky tomu, že můžeme být správcem vašich smluv, máme nárok na provize za správu nebo sjednání přímo od vámi vybraných finančních institucí. Legislativa nám v tomto případě nedovoluje naše služby zpoplatnit zároveň klientovi a zároveň pobírat provize napřímo od institucí.

Ročně vyřešíme hypoteční úvěry v objemu přesahujícím 150.000.000 Kč.

Co o nás říkají klienti, kterým jsme pomohli k vlastnímu bydlení?

Týna Vu ref.jpg

Kristýna Vu

"Ráda bych touto cestou vřele doporučila spolupráci s Alešem Kalusem. Díky jeho odborným znalostem v oblasti nemovitostí a financí byl průběh koupě a prodeje nemovitosti bez stresu a příjemný. Během celého procesu byl Aleš velmi profesionální, znalý a vždy se snažil jít nad rámec toho, abychom byli maximálně spokojeni. Byl aktivní ve svém přístupu a byl k dispozici vždy, když jsme potřebovali zodpovědět naše dotazy. Skutečně mu záleží na jeho klientech a udělá vše pro to, abyste měli co nejlepší zkušenost. 10/10! "

bottom of page