top of page
Obchodní grafy

Peníze pro vás můžou pracovat 24 hodin denně
7 dní v týdnu
. Dovolte jim to!

Nejrychlejší cesta, jak dosáhnout finanční nezávislosti, je pomocí investování. Spolupracujeme s většinou předních investičních společností, a tak pro vás máme obrovskou škálu možností.

Naše služby vám ušijeme na míru.
Přesvědčte se sami!

Kde budu investovat?

Nejsme závislí na konkrétní společnosti nebo bance. Naopak, spolupracujeme s většinou předních investičních společností, a tak pro vás máme obrovskou škálu možností. Investiční plán připravíme podle vašich preferencí a míry rizika, které chcete podstoupit.

Základem portfolia (mimo rezervy na spořícím a běžném účtu) tvoří realitní fondy a akcie v rámci podílových fondů a ETF. Volíme velké a ověřené správce aktiv. Ověřená je i strategie výběru fondů s rozložením rizika na mnoho desítek firem z různých sektorů a regionů. Zároveň se inspirujeme u světově známých institucí, nadací a úspěšných investorů napříč celým světem.

Jak spolupráce probíhá?

1 > Probereme vaše představy, zjistíme, co o investicích víte a jak se stavíte k riziku. K tomu slouží investiční dotazník, který nám napoví, jak na tom jste.

2 > Když už známe váš pohled na riziko, probereme vaše představy a plány ohledně investování a taky možnosti – časové i finanční. Případně vám vysvětlíme, čemu byste rádi porozuměli.

3 > Na následnou schůzku připravíme návrh řešení vašeho nového portfolia. Vše si vysvětlíme a ukážeme a když je výstup dle vašich představ, zajistíme realizaci. Průběžně pak portfolio sledujeme, kontrolujeme a komunikujeme.

Jak pracujeme?

Jaké budou poplatky?

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a servise. Proto budete mít jako naši klienti, kterým spravujeme portfolio, nulové vstupní i výstupní poplatky.  

V případě, že byste rádi využili naše služby jednorázově, je vstupní poplatek nastaven na 1,5 % z plánované investice. 

Pod správou máme objem přesahující 80.000.000 Kč.

Realitní fondy

Konzervativní investice s atraktivním výnosem

Umožňují drobným investorům vydělávat na příjmech z pronájmu nemovitostí v majetku fondu a z růstu jejich hodnoty, která přesahuje miliardy korun. Investujete jednorázově nebo pravidelně od velmi nízkých částek a podílíte se na výnosech. A to bez nutnosti přímého vlastnictví nemovitostí. Využitím realitních fondů dosahujete dlouhodobě stabilních výnosů při zachování rozumné míry rizika.

Dlouhodobé nájemní
smlouvy

Kvalitní komerční i rezidenční nemovitosti

Bonitní nájemci

Nízká vstupní investice

Realitní fondy

ETF  veřejně obchodované fondy

Moderní a efektivní způsob investování pro každého

ETF jsou moderní investiční nástroje, které mají proti běžným podílovým fondům asi tu nejzásadnější výhodu  tedy nízké poplatky za správu. Například poplatky a náklady největšího českého akciového fondu Top Stocks činí 2,19% ročně, námi vybírané akciové ETF stojí investora okolo 0,4  0,8 % ročně. To je až 5x méně a nižší náklady znamenají vyšší zisk, který zůstává investorovi.

ETF navíc nemusí sledovat jen pasivně řízené indexy. Některé ETF sledují indexy, které jsou sestavovány velmi aktivně. Například Morningstar Wide Moat index je pravidelně aktualizován na základě hodnocení amerických akcií od více než 100 analytiků společnosti Morningstar. Tento index existuje od roku 2002 a za posledních 15 let (k 18. 9. 2020) svou výkonností překonal známý americký akciový index S&P 500 o 3,14% ročně. ETF, které tento index sledují stojí investora 0,4% ročně. Takže prostřednictvím ETF můžete získat i velmi aktivní strategii, ale za velmi nízké náklady.

ETF
bottom of page