top of page
Obchodní grafy

Peníze pro vás můžou pracovat 24 hodin denně
7 dní v týdnu
. Dovolte jim to!

Nejrychlejší cesta, jak dosáhnout finanční nezávislosti, je pomocí investování. Spolupracujeme s většinou předních investičních společností, a tak pro vás máme obrovskou škálu možností.

Naše služby vám ušijeme na míru.
Přesvědčte se sami!

Na jaké investice se zaměřujeme?

Nejsme závislí na konkrétní společnosti nebo bance. Naopak, spolupracujeme s většinou předních investičních společností, a tak pro vás máme obrovskou škálu možností. Investiční plán připravíme podle vašich preferencí a míry rizika, které chcete podstoupit.

Základem portfolia (mimo rezervy na spořícím a běžném účtu) tvoří realitní fondy a akcie v rámci podílových fondů a ETF. Volíme velké a ověřené správce aktiv. Ověřená je i strategie výběru fondů s rozložením rizika na mnoho desítek firem z různých sektorů a regionů. Zároveň se inspirujeme u světově známých institucí, nadací a úspěšných investorů napříč celým světem.

Jak spolupráce probíhá?

1 > Probereme vaše představy, zjistíme, co o investicích víte a jak se stavíte k riziku. K tomu slouží investiční dotazník, který nám napoví, jak na tom jste.

2 > Když už známe váš pohled na riziko, probereme vaše představy a plány ohledně investování a taky možnosti – časové i finanční. Případně vám vysvětlíme, čemu byste rádi porozuměli.

3 > Na následnou schůzku připravíme návrh řešení vašeho nového portfolia. Vše si vysvětlíme a ukážeme a když je výstup dle vašich představ, zajistíme realizaci. Průběžně pak portfolio sledujeme, kontrolujeme a komunikujeme.

Jak pracujeme?

Jaké budou poplatky?

Poplatek za přípravu portfolia je stanoven jednorázově na 2 % z plánované výše investice (max 25.000 Kč).

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a servise.

 

Námi připravované portfolia mají nulové vstupní i výstupní poplatky v průběhu spolupráce.

Spravujeme majetek s hodnotou přesahující 100.000.000 Kč.

Realitní fondy

Konzervativní investice s atraktivním výnosem

Umožňují drobným investorům vydělávat na příjmech z pronájmu nemovitostí v majetku fondu a z růstu jejich hodnoty, která přesahuje miliardy korun. Investujete jednorázově nebo pravidelně od velmi nízkých částek a podílíte se na výnosech. A to bez nutnosti přímého vlastnictví nemovitostí. Využitím realitních fondů dosahujete dlouhodobě stabilních výnosů při zachování rozumné míry rizika.

Dlouhodobé nájemní
smlouvy

Bonitní nájemci

Kvalitní komerční i rezidenční nemovitosti

Nízká vstupní investice

Realitní fondy

ETF  veřejně obchodované fondy

Moderní a efektivní způsob investování pro každého

ETF jsou moderní investiční nástroje, které mají proti běžným podílovým fondům asi tu nejzásadnější výhodu – tedy nízké poplatky za správu. Například poplatky a náklady největšího českého akciového fondu Top Stocks činí 2,19% ročně, námi vybírané akciové ETF stojí investora okolo 0,4 – 0,8 % ročně. To je až 5x méně a nižší náklady znamenají vyšší zisk, který zůstává investorovi. Díky ETF tak můžete investovat do akcií, dluhopisů nebo komodit s velmi nízkým nákladem na poplatcích.

ETF
bottom of page