top of page

Nemovitosti tvoří podstatnou část vašeho majetku. 
Neponechejte nic náhodě.

Dělat ty správné kroky v ten správný čas je při realitních transakcích klíčové.  Ať už nemovitost kupujete nebo prodáváte, postaráme se o to, aby vše proběhlo hladce a uzavřeli jste co nejvýhodnější obchod.   

Naše služby vám ušijeme na míru.
Přesvědčte se sami!

Víme jak na to!

Je samozřejmé, že naši práci děláme vždy na 100 % a za využití moderních prodejních technik a nástrojů.

Nemovitosti jsou klíčovým aktivem vašeho majetkového portfolia. Ať už je potřebujete koupit, prodat nebo pronajímat. Vždy se jedná o mnoho kroků, které je potřeba zvládnout bez chyb. Každá maličkost může rozhodovat a v konečném důsledku vás chyby připraví o peníze. Nechápeme práci s realitami jako jednorázovou službu, ale jako jeden z pilířů komplexního majetkového poradenství.

Jak pracujeme?

Analýza tržní ceny

Profesionální prezentace

Marketing nemovitosti

Právní servis a majetkové poradenství

Reference

Massimiliano Mortillaro

"Oceňujeme profesionalitu, zdvořilost a připravenost během našeho prvního setkání i dalších. Každá fáze procesu nákupu proběhla hladce, od naší první návštěvy až do doby, než jsme majetek převzali. Pan Kalus se postaral o všechny klíčové kroky na straně prodejce, komunikoval přímo s naším finančním poradcem, když to bylo potřeba, což nám šetřilo drahocenný čas a nervy.

Na přeplněném a rušném trhu s nemovitostmi, kde mnozí předstírají, že jsou skuteční makléři, jsou klíčové zkušenosti, které oddělují profesionály od rádoby makléřů. Po setkání s mnoha takzvanými makléři nás potěšilo obchodovat se skutečným profesionálem a rozhodně doporučujeme pana Kaluse a jeho tým!"

Správné stanovení ceny a plán prodeje

Správný cenový odhad nemovitosti je stavebním kamenem úspěšného prodeje. Cena nesmí být příliš vysoká ani příliš nízká. Cenové rozpětí určuje trh, konečnou částku ale výrazně ovlivní i správně nastavená prodejní strategie. Před každým prodejem proto provádíme detailní analýzu trhu, dané nemovitosti a všech dalších aspektů, které hrají ve stanovení ceny roli.

Samotný plán prodeje včetně stanovení správné ceny vnímáme jako klíčovou věc. Ještě před zahájením spolupráce od nás dostanete návrh strategie i s jejím zdůvodněním. Teprve na základě toho se rozhodnete, jestli do spolupráce půjdete.

Profesionální prezentace

Kvalitní fotografie urychlí prodej a zvýší cenu nemovitosti. V dnešní době technologií se může zdát, že pořídit fotku nebo video není nic složitého. Důkladná příprava a kvalita práce je ale rozhodující. Focení nemovitosti pro nás není otázkou pár minut a jednoho mobilního telefonu.

1) Připravíme nemovitosti k focení – úklid nebo naopak doplnění o dekorace nebo nábytek patří ke každé zakázce a je zcela klíčové. Mnohdy musíme přikročit k drobným opravám a malování. Přípravou nemovitosti se tedy zabýváme mnoho hodin nebo i dní před samotným focením a natáčením.

2) Fotíme a natáčíme - samotné focení v již připravené nemovitosti je záležitostí několika desítek minut až pár hodin.

 

3) Upravujeme pořízený materiál – fotky je potřeba protřídit a pečlivě upravit, video navíc sestříhat, aby byl finální výstup v co nejlepší kvalitě.

Při prezentaci je dnes naprostým standardem využití videa. Kvalitní fotografie sice dokáží zachytit vše podstatné. Video však posune prezentaci nemovitosti o level výše a dodá to nejpodstatnější – emoce. A jak víme, ty prodávají nejvíce!

Vizualizace

Existují situace, kdy není možné pořídit kvalitní fotografie nemovitosti. Buď proto, že samotná nemovitost ještě neexistuje nebo je ve výstavbě. Případně prodáváte nemovitost v původním stavu a potřebujete ukázat, jaký potenciál se v ní ukrývá.

 

Realistická interiérová vizualizace také skvěle doplní prezentaci a potenciálním kupcům dá živou představu, jak bude nemovitost vypadat s plným vybavením. Vzbudíte tak emoce a ty, jak víme, skvěle prodávají.

Problém nám nedělají ani videovizualizace interiéru.

Chat Icon

Zahajme spolupráci ještě dnes!

bottom of page